Konferencja

Woda to życiodajny skarb każdego miasta. Firmy wodociągowe codziennie czuwają nad jej jakością i pracują nad tym, aby korzystanie z niej spełniało najbardziej wygórowane wymagania. Przy pracy na tak odpowiedzialnym polu ważne jest stałe poszerzanie wiadomości, branżowe spotkania, wymiana doświadczeń. Stąd pomysł na konferencję Wodo-Trendy.

Konferencja Wodo-Trendy to platforma wymiany doświadczeń dotyczących najnowszych rozwiązań i najbardziej palących problemów w branży. Skupiamy się na tym, co aktualne, interesujące i wzbudzające dyskusję. Rozmawiamy w gronie specjalistów i partnerów branżowych o największych wyzwaniach i najbardziej satysfakcjonujących działaniach.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Wodociągów Województwa Śląskiego, ale nie ograniczamy się jedynie do tego regionu. Do wspólnej dyskusji zapraszamy prelegentów i gości z całego kraju. Za punkt honoru stawiamy sobie zadbanie o każdy szczegół, dlatego oprócz agendy opracowanej przez specjalistów dbamy również o to, aby impreza odbywała się w komfortowych warunkach najwyższej jakości hotelu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji!